روشویی

روشویی

سرویس بهداشتی و حمام از تجهیزات خاصی برخوردار می باشند. اگر به درستی به دیزاین این تجهیزات پرداخته نشود ، فضایی کسل کننده ایجاد خواهد شد که هیچگونه زبیایی بصری ندارد.

اگر می خواهید که دیزاین حمام و سرویس بهداشتی شما خاص باشد ، باید وسواس زیادی در انتخاب تک تک این تجهیزات بهداشتی به خرج دهید.

 

برای بازسازی سرویس بهداشتی نیازی نیست که همیشه به تعمیرات بزرگ و اساسی دست بزنید. گاهی تنها با تعویض برخی المان های مشخص می توانید فضایی کاملاً جدید به این مکان ببخشید. برای داشتن سرویس بهداشتی لاکچری به روز و یا سرویس بهداشتی کلاسیک، در هر صورت یک راهنمای خوب در هنگام برنامه ریزی برای طراحی این مکان می تواند به شما کمک کند.

 

 

 

منظور از روشوییمدرن چیست؟

روشویی‌ سبک مدرن و سبک قدیم از نظر کارکرد، نوع طراحی، متریال و… با هم تفاوت دارند.

روشویی‌ سبک قدیم با پایه های چینی تولید می‌شدند. در واقع این روشویی‌ در نمای ظاهری چندان زیبا و شیک نبودند. به همین علت با ظهور روشویی مدرن به سرعت کنار گذاشته شدند.

ویژگی های روشویی‌ مدرن

شاید اولین چیزی که با شنیدن روشویی مدرن به ذهنتان بیاید، طراحی ظاهری لوکس و شیک باشد، اما یک سینک دستشویی باید از جهات دیگر مانند متریال و مواد سازنده، عملکرد و کاربرد و غیره نیز جدید باشد تا به عنوان یک روشویی مدرن به حساب بیاید. مهم ترین خصوصیات روشویی مدرن عباتند از:
  • تناسب با سایر وسایل سرویس بهداشتی و حمام: اگر میخواهید که یک دکوراسیون مدرن را در سرویس بهداشتی خود پیاده سازی کنید، باید تناسب تمام وسایل را در اولویت قرار دهید زیرا هماهنگی بین عناصر فضا باعث زیباتر شدن آن مکان می شود.
  • جنس محکم و عالی: روشویی مدرن فارغ از اینکه از سنگ، سرامیک، یا مواد دیگر باشد، باید از متریال خوبی ساخته شده باشد. فراموش نکنید که هرچقدر ظاهر یک سینک زیبا و لاکچری باشد اما مواد سازنده آن از جنس مناسبی نباشد، جلوه زیادی پیدا نمیکند.

 

 

 

  • ظرافت در طراحی: روشویی مدرن معمولا ظرافت خاصی دارد. این ظرافت برای سرویس های بهداشتی که با دکوراسیون مدرن چیده شده اند، ایده بسیار عالی و ایده آلی میباشد.
  • اندازه روشویی: در خرید روشویی مدرن باید به اندازه روشویی توجه خاصی داشته باشید زیرا اگر پهنای سینک بیش از حد بزرگ باشد، در باز و بسته شدن در و رفت و آمد افراد مشکل ایجاد میکند. از طرفی روشویی مدرن که بسیار بزرگ باشد بیشتر فضای دستشویی را اشغال کرده و باعث کوچک به نظر رسیدن فضا میشود.
  • کاربرد بالا: در گذشته روشویی فقط برای شستن دست ها و صورت به کار می رفت اما امروزه از این محصول برای مقاصد بیشتری استفاده می شود، مثلا کابینت روشویی مدرن باید توانایی نگهداری وسایل شخصی مانند مسواک، ریش تراش، ژل و غیره را داشته باشد.‌‍
  • طراحی لوکس و زیبا: مهم ترین ویژگی روشویی مدرن، ظاهر لوکس و جذاب آن است. امروزه مدل های مختلف روشویی با کاربردهای بسیار زیادی در سایت سبک مدرن وجود دارند که میتوان با توجه به بودجه، نوع دکوراسیون و مقدار فضای سرویس بهداشتی خود، مدل مناسب خود را انتخاب کنید. در ادامه مقاله جدیدترین مدل های روشویی مدرن را معرفی میکنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *