هفت مزیت حمام شیشه ای

1-با دوام بودن کابین دوش شیشه ای

شیشه های مورد استفاده در محفظه های حمام، گرما دیده و بسیار انعطاف پذیر می باشند. محفظه های جلویی رو به بخار حمام بسیار سخت شکن هستند و با ضربات متعدد خرد نمی شوند از این محفظه های می توانید برای سالیان متوالی استفاده کنید.

بهتر است به هنگام انتخاب کابین دوش برای حمام شیشه ای، از پیمانکاران بخواهید نمونه هایی را معرفی کنند که دارای گارانتی چند ماهه هستند. در حالت کلی دوام خود شیشه به مراتب بالاتر از دوام فریم هاست.

2-سفارش دادن کابین دوش شیشه ای دلخواه

همه ما این را می دانم که برخی از اجزای حمام همچون پرده های دوش گیری، بسیار محدود می باشند. اما در مورد کابین دوش شیشه ای با فرصت های بسیاری مواجه هستیم و می توانیم هر مدلی که مد نظر داریم سفارش دهیم.

این مزیت به خصوص در مورد حمام های قدیمی بسیار حائز اهمیت می باشد زیرا  دوش حمام را با توجه به نمای چند سال پیش انتخاب کرده بوده اید و اکنون پیمانکار شما می تواند انواع مختلفی از محفظه های شیشه ای را که متناسب با فضا و نمای دوش حمام است ،در اختیارتان قرار دهد.

 

 

 

 

3-نمایی مطلوب با کابین دوش شیشه ای

هیچ شکی نیست که کابین دوش شیشه ای نمایی کلاسیک در هر حمامی ایجاد می کنند.

نگران نباشید حتی شما اگر قصد فروش خانه تان را داشته باشید، صاحبخانه جدید نیز از این کابین دوش ها راضی بوده و هر کسی طالب نمایی زیبا و خیره کننده است.

 

4تطبیق پذیر بودن کابین دوش

کابین دوش‌ در حما‌م‌ شیشه ای آپشن های متعددی را برای ادغام تک تک اجزای حمام در اختیارتان قرار می دهند. این آپشن ها عبارتند از:

طراحی درب: بیشتر طراحان و پیمانکاران امروزی، کابین دوش بدون فریم را ترجیح می دهند. کابین دوش های بدون فریم،نمایی طبیعی تر ایجاد کرده و این درحالی است که کابین دوش فریم، حس یکنواختی و عدم تقارن به همراه دارند.

نمای نهایی: همه کابین دوش شیشه ای  به صورت خام وارد بازار نمی شوند بلکه پیمانکاران و سازندگان صنعتی آن ها را ذوب و گداخته کرده و روانه بازار می کنند.

ابزار قابل لمس به کار رفته در کابین دوش شیشه ای را حتی خود شما هم می توانید انتخاب کنید. قطعا همه شما به دنبال نمونه هایی مقاوم و سخت می باشید. پس از این که تصمیم نهایی خود را مبنی بر خرید و طراحی کابین دوش‌ اتخاذ کردید، با نزدیک ترین پیمانکاران تماس بگیرید. آن ها پس از اندازه گیری و سنجیدن همه شرایط قرار گیری حمام و اندازه محفظه، نظر نهایی خود  را به شما اعلام خواهند کرد .

 

 

 

 

 

 

5-نیاز به محافظت اندک کابین دوش برای حمام شیشه ای

کابین دوش های شیشه ای در مقایسه با سایر تجهیزات حمام به مراقبت کمتری نیاز دارند. البته تمیز کردن آن ها کمی تفاوت دارد. بهتر است به هنگام خراب شدن این محفظه ها، درب ورودی آن ها را تعویض کنید تا به سایر نقاش شیشه ها آسیبی وارد نشود. رطوبت و بخار از درب باز وارد محفظه می شود.

 

6-غیر قابل انسداد

وقتی پرده ای را در قسمت مخصوص دوش گیری آویزان می کنید، در واقع مانعی را تعبیه کرده اید که باعث می شود حمام نیز کوچک تر به نظر برسد. حمام هایی که دارای کابین دوش های شیشه ای هستند، نمایی طبیعی ایجاد کرده و منجر به تمدید فضا می شوند. همچنین نور بیشتری در حمام خانه تان ایجاد شده و این یکی از بهترین ترفندها در حمام های کم نور می باشد.

 

7-جذابیت بخشیدن کابین دوش های شیشه ای به حمام

کابین دوش شیشه ای، بسیار شیک و تمیز به نظر می رسد.

این محفظه های شیشه ای با انعکاسی که در طراحی فضا ایجاد می کنند، باعث می شوند سایر عناصر و اجزای حمام نیز بسیار آراسته و براق به نظر برسند.

بهتر است تا جای امکان دیوارها و حتی کف حمام را با مصالح شیشه ای بپوشانید و در پایان از محفظه ای کمک بگیرید که با این مصالح براق در هارمونی باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *