کابین دوش شیشه‌ای پارتیشنی

کابین دوش شیشه‌ای پارتیشنی

کابین دوش شیشه ای ایده ای نو در سبک زندگی مدرن امروزی می باشد.

در دنیای مدرن امروزی افراد به دنبال زیبایی هرچه بیشتر در محیط زندگی خود می باشند در این بین طراحی و دکوراسیون داخلی را درجای جای محیط زندگی خود دخیل می کنند.

طراحی و ایده های نو در دکوراسیون حتی به داخل حمام نیز کشیده شده است و معماران سبک جدیدی را به عنوان کابین دوش شیشه ای طراحی کرده اند که طرفدان زیادی نیز پیدا کرده است.

کابین دوش شیشه ای می تواند با اشغال کمترین فضا زیبایی چند برابری برای محیط ایجاد کند.

کابین دوش علاوه بر زیبایی و دکوراتیو کردن محیط از خیس و کثیف شدن سایر نقاط در حمام نیز جلوگیری می کند.

کابین دوش از متریالی همچون پلکسی گلاس،پروفیل های آلومینیومی بزرگ و شیشه ساخته می شود. اما از آنجاییکه شیشه زیبایی بیشتری دارد ،این متریال طرفداران بیشتری پیدا کرده است درنتیجه کابین دوش  نیز به سمت شیشه ای شدن کشیده شده است.

 

 

 

 

 

 

کابین دوش با توجه به ابعاد و موقعیت پروژه در انواع مختلفی طراحی می شود.

کابین دوش یک محفظه ی کامل جهت دوش گرفتن هستند ونیازی به آب بندی و یا کاشی کردن دیواره ها نمی باشد همچنین این سیستم مجهز به دوش و سایر متعلقات مربوط به استحمام می باشد.

کابین دوش متناسب با هر فضایی قابل طراحی می باشد و نقش یک جدا کننده را ایفا می کنند ، شاید برخی از افراد این تصور را داشته باشند که کابین دوش مختص حمام و سرویس های بهداشتی بزرگ می باشد اما این تصور غلط است چرا که می توان متناسب با ابعاد حمام ، از کابین دوش سفارشی استفاده کرد.از این محصول می توان به عنوان اتاق دوش در سالن های ارایشی و استخرها بهره برد.

 

 

 

 

 

به طور کلی کابین دوش شیشه ای  به چهار دسته ی زیر تقسیم بندی می شوند:

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *