کابین دوش شیشه‌ای

مزایا و ویژگی های کابین دوش شیشه ای

همه ما معمولا صبح را با یک حمام شروع می کنیم و شب را با حمامی آرامش بخش به پایان می رسانیم.

بسیاری از حمام ها هنوز هم پرده های دوش دارند. اینها نه تنها دیگرکارایی ندارد، بلکه حتی بهداشتی هم نیستند. به علت فضای آزاد و بازی کردن پرده ، پرده ها به بدن برخورد می کند و کمی آزار دهنده است.

یک ظاهر زیبا و بسیار ظریف در کابین دوش شیشه ای پنهان شده است. در اینجا شما نه تنها در هنگام دوش گرفتن آزادی بیشتری دارید بلکه از حمام کردن لذت می برید.

در هنگام انتخاب دوش، به گزینه هایی همچون طراحی، راحتی و امنیت باید دقت کنیم.

 

 

 

کابین دوشدر انواع مختلف تولید می شود و به علت تنوع در نوع چارچوب، نوع قرار گیری کابین در حمام، ضخامت شیشه، نوع و سبک درب حمام این کابین دوشو دیوایدر های دوش نیز می توانند به شکل دلخواه و کاملا سفارشی تهیه شوند. این کابین دوش می تواند ترکیبی از شیشه و برش لیزری باشد.

شیشه های استفاده شده کابین دوش شیشه ای

شیشه  به کار رفته در انواع کابین دوش  از شیشه های سکوریت 8 یا 10 میلی متری می‌باشند ، اما امکان استفاده از شیشه های سکوریت لمینت 2 لایه 4 یا 5 میلی متری با توجه به نظر کار فرما نیز وجود دارد.

 

 

 

همچنین امکان استفاده از انواع شیشه مانند رنگی، مات، رفلکس، هوشمند و… با ضخامت های ذکر شده نیز وجود دارد.

شیشه های سکورت لمینت از تمام شیشه ها مقاوم تر هستند زیرا از دو لایه شیشه سکوریت که توسط طلق PVB به یکدیگر متصل شده اند ساخته می‌شوند، این شیشه ها به راحتی نمیشکنند و در صورت شکست به علت وجود طلق های PVB تکه های شیشه فرو نمیریزند و به طلق میچسبند.

شیشه های سکوریت و سکوریت لمینت مناسب ترین گزینه برای استفاده در ساختمان می‌باشند زیرا شیشه های سکوریت مقاومت بالاتری نسبت به شیشه های معمولی دارند و به راحتی نمیشکنند و در صورت شکستن به قطعات ریز و گرد تبدیل می‌شوند در صورتی که شیشه های معمولی به راحتی شکسته و به تکه های بزرگ و تیز تبدیل می‌شود،

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *