کابین دوش شیشه ای بدون درب و آزاد

کابین دوش شیشه ای بدون درب و آزاد

یکی از بخش‌هایی که در اکثر حمام‌های امروزی به چشم می‌خورد، فضایی محفوظ و مشخص است که جهت دوش گرفتن مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این فضا به کابین دوش یا دور دوشی معروف است و کاربرد آن در دکوراسیون حمام‌های امروزی شناخته شده است. وقتی قصد بازسازی حمام خانه خود را دارید یا در حال ساخت آپارتمان قصد انتخاب محفظه‌ای برای دوش حمام را دارید، با گزینه‌های بسیار زیادی روبرو هستید. از راهکارهای قدیمی مانند پرده برای حمام گرفته تا یک درب کشویی ساده هیچ کدام به زیبایی کابین دوش شیشه ای  که انواع مختلفی نیز دارد، نمی‌باشد.

این نوع از کابین دوش شیشه ای  یکی از راحت ترین انواع کابین دوش می‌باشد. استفاده از این کابین دوش برای حمام هایی که فضای کافی ندارند مناسب است، چرا که درهای متحرک در اینجا استفاده نمی شود. این نوع کابین دوش شیشه ای، فضای وسیع و تحرک را فراهم می کند و روی سطح زمین قرار می گیرد و هیچ مانعی سر راهتان نیست.

 

 

 

 

 

 

تا حالا پیش آمده که بخواهید حمام را در گوشه خانه بسازید ولی نتوانید؟ این کابین دوش شیشه ای مخصوص قرار گیری و نصب در گوشه ی فضای منزل است و به کمک شما آمده است.

این کابین دوش شیشه ای  اجازه می دهد که کنج خانه به طور کامل مورد استفاده قرار گیرد و کاملا به حمام شما متصل شود.

این کابین دوش شیشه ای در انواع مختلف در یک تکه و دو تکه و بدون نیاز به چارچوب شیشه طراحی شده است. با سیستم این کابین دوش شیشه ای یک حمام کوچک و بی نظیر می توانید داشته باشید.

 

 

 

 

 

 

 

در این مقاله از  به بررسی مزایای کابین دوش شیشه ای بدون فریم می پردازیم:

۱- تولید و نصب در ابعاد و سایز های مختلف

۲- فضای شما را بزرگ تر نشان می دهد

۳- از جریان نور در حمام لذت ببرید

۴- کابین دوش فریم لس جرم نمی گیرد

۵- نظافت آسان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *